Zorganizuj się! Listy TO DO

09:00

Cześć dziewczyny :)
Ostatnio uwielbiam przeszukiwać stronę Pinterest w celu znalezienia inspiracji, pomocnych rzeczy i tym podobnych. Szczególnie przepadam, jeżeli chodzi o wszelkie rodzaje plannerów - miesięcznych, tygodniowych i przeróżnych list. Pinterest jest kopalnią pięknych rzeczy. Nie znalazłam idealnego kalendarza, poza tym, lubię, kiedy lista rzeczy do zrobienia leży lub wisi gdzieś na wierzchu i nie muszę sięgać do kalendarza. 
Powiem Wam, dlaczego szukam wielu ładnych list: to po prostu motywuje mnie do działania, chcę zaznaczyć, że zrobiłam kolejne punkty z listy, mam dużą satysfakcję, a kolorowe i naprawdę urocze listy sprawiają, że chcę te rzeczy zapisywać. Czy Wy też tak macie?

Ale generalnie ten post nie będzie o organizacji czasu, ponieważ takich poradników jest mnóstwo. Co mogę powiedzieć od siebie? Listy zadań sprawdzają mi się najlepiej, dlatego chciałabym Wam kilka pokazać. Są one wyszukane przeze mnie na wspomnianym już parę razy Pintereście, może Wy także z nich skorzystacie :) 
Klikając na dany numer, przeniesiecie się na docelową stronę, z której będziecie mogły pobrać listę, najczęściej w formie pdf.


 1   2   3   4   5   6   7   8


To wszystko na dziś, dajcie znać, czy korzystacie z list i czy Was motywują :)Wybrane dla ciebie

3 komentarze

  1. Nie korzystam z list, mam wrażenie, że u mnie by się to niw sprawdziło ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja jestem osobą niezorganizowaną, więc takie listy jak najbardziej mi się przydają :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Ja swoje plany wpisuje do kalendarza:)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, to dla mnie duża motywacja, a także szansa na poznanie nowych blogów, chętnie Was odwiedzam. :)