Nowe pomysły, kolejna seria i kanał na YouTube

20:00


Jak sami widzicie nie ma mnie tu często, nawet jeśli się pojawiam, to nieregularnie. Dlaczego? Studia dają mi w kość. Nie chcę narzekać, bo sama wybrałam taki kierunek i wiedziałam jak prawdopodobnie będzie. Zajęcia przez większość dnia, nauka do wieczora, dom, a przyznam szczerze, kiedy mam już chwilę czasu, to nie mam siły usiąść do komputera. Myślicie pewnie, że powiem teraz, że zamykam lub zawieszam bloga. Nic z tych rzeczy. Nawet nie wiecie, jak nieszczęśliwa jestem z powodu, że nie mogę się tutaj udzielać. A wiecie ile mam pomysłów? Masę! Często, kiedy się uczę albo już zasypiam, nagle przychodzi takie natchnienie i nowy pomysł, że serce moje myśli koncentrują się tylko na tym i nie mogę się skupić. Dlatego chciałabym prowadzić bloga, poszerzać jego tematykę, realizować moje pomysły, bo nie mogę już ich tak dusić. Wybrałam sobie oczywiście zły moment, ponieważ sesja zbliża się wielkimi krokami i będę miała masę nauki, ale prawda jest taka, że ja czuje się, jakbym sesję miała cały semestr, więc wiele to dla mnie nie zmienia.
Chciałabym nie stawiać za wysoko poprzeczki, dlatego moim celem na razie byłoby dwa posty w tygodniu, na przykład w poniedziałek i czwartek.


Mam pomysł na nową serię, chodzi tu o studia właśnie, chciałabym kilka kwestii wyjaśnić w tym temacie i odpowiedzieć na pytania, które są znaczące. Nie wykluczam też, że będzie to kilka postów pojawiających się co jakiś czas. 


Jest jeszcze jedna rzecz, o której chciałam wspomnieć. Razem z moim chłopakiem mamy kanał vlogowy. Jest to dosyć świeża sprawa, jeszcze nigdzie się nie "udostępnialiśmy", chcemy się sprawdzić w tej dziedzinie, ponieważ każde z nas chciało spróbować. Możecie się czegoś o mnie dowiedzieć, poznać bliżej. Zajrzyjcie: Daily Couple i jeśli macie ochotę, subskrybujcie.

Na dziś to tyle, do następnego, bo będzie :) 

Wybrane dla ciebie

4 komentarze

 1. Sesja cały semestr - skąd ja to znam :D haha
  Lecę na kanał! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Chętnie zobaczę wasz nowy kanał ! :D uwielbiam oglądać daily vlogi, więc na pewno zostanę u Was na dłużej :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Chętnie zajrzę na wasz kanał :) Sama jestem na etapie tworzenia swojego kanału:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny pomysł z kanałem, pierwszy jest jestem na twoim blogu i jestem zachwycona estetyka,jakością pisania. Zostaję i dodaję obserwację :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, to dla mnie duża motywacja, a także szansa na poznanie nowych blogów, chętnie Was odwiedzam. :)