Adriennedaily. czyli co robię jak nie bloguję - mobile mix #1

13:35Cześć! Witam Was w niezbyt piękną niedzielę, choć trochę słońca gdzieś próbuje się przecierać, to za ciepło nie jest, ale i tak dziś muszę niestety większość czasu spędzić nad notatkami, ale chwilowo o tym nie myślmy...

Mój blog nosi nazwę Adriennedaily, dlatego pomyślałam, że czemu by nie wprowadzić tu trochę prywaty, pokazania co się u mnie dzieje, "pogadania". Mogę, prawda?
W zasadzie nie wykluczam wprowadzenia tego typu postów na stałe, bo sama takie czytam chętnie,

No więc uwaga, uwaga.
CO ROBIĘ, JAK NIE BLOGUJĘ?Większość czasu spędzam oczywiście na uczelni. Bawię się w małego chemika, a przy tym tłukę probówki i zalewam ulubione buty zasadą sodową, ale to oczywiście w moim przypadku nic nowego.


Tak wyglądają wszystkie moje dni, dużo nauki, sprawozdań i generalnie różnych innych prac.
A właśnie o pracy mówiąc. Stoję przed wyborem tematu pracy licencjackiej. Mam już pewien pomysł i o ile wszystko pójdzie zgodnie z planem, będzie to coś co naprawdę mnie ciekawi i jest związane z moimi zainteresowaniami.


Na osłodę życia mój Ukochany przynosi mi świeże kwiaty. Przez pięć lat nigdy ich nie dostawałam haha, a teraz mam nowe co tydzień!Ostatnio była piękna pogoda (gdzie ona teraz jest?!), udało nam się wybrać na spacer i pierwszą w tym sezonie mrożoną kawę z lodami, to jest po prostu mój ulubiony napój na świecie! Kto też lubi ręka do góry :D

Dajcie znać co u Was i czy lubicie takie posty.


Wybrane dla ciebie

4 komentarze

  1. Aż chyba sama zaraz pobiegnę po kwiaty do wazonu:)

    OdpowiedzUsuń
  2. haha a ja nadal przez 6 lat związku kwiatka dostaję od wielkiego dzwonu :D

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, to dla mnie duża motywacja, a także szansa na poznanie nowych blogów, chętnie Was odwiedzam. :)